ניתוחי חזה והנקה

ניתוחי חזה

ניתוחי חזה שונים הפכו נפוצים מאד בשנים האחרונות. נשים רבות מעוניינות בניתוח אשר יעצב את שדיהן באופן שיתאים להן. נשים בעלות זה גדול אשר מקשה על התפקוד היומיומי שלהן בשל משקלו מעוניינות בניתוח הקטנת חזה. נשים בעלות חזה קטן מאד מעוניינות בניתוח הגדלת חזה, ואילו נשים שהחזה שלהן הוא בעל מראה נפול מעוניינות בניתוח הרמת חזה.

breastfeed

ההנקה כגורם

אחד הגורמים המשפיעים על גודלם של השדיים ועל מראה החזה הנפול הוא ההריונות ותקופות ההנקה שחוות נשים רבות עם השנים. במהלך ההיריון השדיים גדלים ומתמלאים בחלב, ולאחר תקופת ההנקה הם מתרוקנים וקטנים. ההנקה עצמה מהווה את המזון המומלץ ביותר לתינוקות ומקרבת מאד בין האם לתינוק, אולם מאמץ ההנקה וההתמלאות הקבועה של השד גורמת לשד ליפול ולהתרוקן עם סיום ההנקה. נשים רבות לאחר הריון והנקה מגלות כי השדיים נראים כמו שקיות חלב ריקות – ריקים, מדולדלים ונפולים. לכן, נשים אלה מעוניינות לעיתים קרובות בניתוחים להרמת החזה, ולעיתים גם בהקטנת חזה על מנת להסיר עודפי עור ולהתאים את החזה לגודל של אחרי ההנקה, או בהגדלת חזה, לאחר שהחזה קטן באופן משמעותי לאחר הלידה וההנקה. לנשים אלה מומלץ לבצע את הניתוחים השונים לאחר שהן כבר בטוחות שאינן רוצות הריונות נוספים, מפני שלאחר הריון נוסף והנקה נוספת הבעיות עלולות לחזור גם אחרי הניתוח, והניתוח יהיה, למעשה, לשווא. אישה שיודעת שסיימה את פרק ההריונות והלידות בחייה תוכל ליהנות באופן מושלם מניתוחי חזה קוסמטיים.

הנקה לאחר ניתוח חזה

עם זאת, אין מניעה להיכנס להריון או להיניק לאחר ניתוחי חזה. במקרים שבהם נערך ניתוח חזה כלשהו אצל אישה צעירה אשר מעוניינת עדיין בהריונות ובהנקות, ולמעשה אצל כל אישה, שמים הרופאים דגש רב על שמירה מלאה על בלוטות החלב שבשד. בלוטות החלב אינן נפגעות כלל במהלך הניתוח, כך שאין בעיה להיניק. נשים רבות חוששות מזרימה של סיליקון משתלי החזה אל תוך החלב. אולם השתלים מרוחקים מצינוריות החלב, והם גם מוצקים מאד, כך שאינם יכולים לחדור, וההנקה בטוחה לחלוטין.

[trafficplayer_skin padding: 28px 0 0 68px; margin: 0 auto; width: 652px; height: 411px; background: url(http://breastaugmentationsnow.com/wp-content/plugins/traffic_player_free/images/skin4.png) no-repeat top left; text-align: left;][trafficplayer_youtube_video width="578" height="326" src="http://www.youtube.com/embed/UhS9gdGrL3w?&autohide=1&autoplay=0&controls=1&hd=0&rel=0&showinfo=0" ][/trafficplayer_youtube_video][/trafficplayer_skin]

Comments are closed